Ostoja Długosza Pruszków - Mieszkania i segmenty dla ciebie

POSTĘP PRAC

Logo

AKTUALNOŚCI

2022.01.24

Umowa z Generalnym Wykonawcą podpisana!

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że podpisaliśmy umowę z Generalnym Wykonawcą naszej Inwestycji Ostoja Długosza w Pruszkowie!
Jest to firma Techbau Budownictwo sp. z o.o. (www.techbau.waw.pl) prężnie działająca w segmencie budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego na terenie Warszawy i okolic.
Zgodnie z planem roboty budowlane rozpoczną się jeszcze w Styczniu, a przewidywany termin zakończenia budowy to II kw. 2023 r. (emotka zegarek, kalendarz)
Przewidywany termin uzyskania pozwolenia na użytkowanie oraz przekazania kluczy Mieszkańcom to III kw. 2023 r. (emotka dom, klucze)

Aktualności
2021.10.26

Teren przygotowany i ogrodzony- rozpoczynamy prace.

Na placu budowy pojawiło się ogrodzenie, biuro sprzedaży oraz zbiór banerów z wizualizacjami oraz najważniejszymi informacjami dotyczącymi inwestycji. Masz chwilę ? Przyjedź i zobacz w jak urokliwej okolicy możesz zamieszkać

Aktualności
2021.10.18

Rozpoczynamy realizację naszej Najnowszej Inwestycji

Dobre wiadomości nie lubią długo czekać ! Miło nam poinformować, że rozpoczynamy prace nad naszą najnowszą inwestycją przy ulicy Długosza 45 w Pruszkowie. Czekają na was 44 funkcjonalne mieszkania o metrażach od 45 m2 do 75 m2 + 8 dwupoziomowych segmentów o powierzchni od 130 m2 do 195 m2 z własnymi garażami i prywatnym wejściem z patio.

Aktualności